Adapazarı Yapı Market

2018-06-09 08:46:19

AL-TEK Grup olarak 2005 yılından beri sizlere artık Adapazarı Yapı Market şubemizle de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.  Sizin memnuniyetiniz, bizim istikrarımızla her geçen gün daha fazla büyüyoruz.

Teknik tesisat malzemelerimizin kalitesiyle ve kolay ulaşılabilir olmasıyla sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Türkiye’nin birçok şehrinde, her geçen gün başka şubeler açarak ismimizi büyütüyoruz. Bu büyümenin yanında, kalitemizden ve özverimizden hiçbir şey kaybetmeden daha çok devam etmeye ediyoruz.


Neler Yapıyoruz ?

2005 yılından beri, endüstriyel fabrika ürünleri ve onları pazarlamayla çıktığımız yolda, sizlerin güvenini kazanmak için çalışmaya devam ediyoruz. Her geçen gün başka şubeler açarak, ismimizi genişletiyoruz.

Sakarya’da açtığımız Adapazarı Yapı Market şubesiyle sizlere hizmet veriyoruz. Küçük büyük demeden birçok şehirde sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Sadece Adapazarı Yapı Market şubemizle değil, Türkiye’nin birçok şehrinde aynı kalite adımızı büyütmeye ve şubelerimizi arttırmaya devam ediyoruz.

Bizi diğer firmalardan en büyük farkımız, müşterilerimizle oluşturduğumuz karşılıklı güven ile müşteri-satıcı ilişkisinden çıkıp yakın dost ilkesini edinmek. Her geçen gün sizlerin sayesinde, büyümeye ve yakın dostluklar kurmaya devam ediyoruz.