Doğalgaz Borusu

2018-06-11 08:52:04

Doğalgaz Borusu

Doğalgaz hattı döşenirken en temel ihtiyaç doğalgaz borusu ve çeşitleridir. Tüm ekipmanlar içinde borular temel yükü taşıyacaktır. Şehrin doğalgaz hattını döşerken çeşitli boyut ve ebatlarda borulara ihtiyaç olacaktır. Doğalgaz döşeme için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları sitemizden bulabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler

Doğalgaz hattı döşenmesi oldukça önemli bir iştir. Çünkü en küçük bir hata bile hayati sorunlara yol açabilir. Bu yüzden kullanılan malzemelere de ekstra önem verilmelidir. Malzemelerde yaşanan bir aksaklık doğalgaz kaçağına sebep olabilir. Bu durum ise en basitinden yangın gibi bir faciaya davetiye çıkaracaktır.

Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak doğalgaz borusu üretmekteyiz. Borular aşınmaya, kırılmaya, çürümeye dayanıklıdır. Yer altına döşeneceği için darbelere karşı elastikiyeti vardır.  Çatlama gibi sorunlar görülmeyecektir. Aynı zamanda su, nem gibi faktörlerden de etkilenmeyecektir. Tüm bu kaliteli boruları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Boru Çeşitleri

Doğalgaz boruları tek tip değildir. İhtiyaçlara uygun olarak çeşitli şekillerde üretilir. Cadde ve sokakları dolaşan karmaşık tesisatta her türlü boru ihtiyaçtır. Doğalgaz borusu çeşitleri genel olarak uzunluk ve boru çapına göre belirlenir.