Doğalgaz Sayacı

2018-06-05 08:20:33

Doğalgaz Sayacı

Her dairenin kapı önünde bulunan doğalgaz sayacı o dairede kullanılan doğalgazı ölçer. Bu sayede faturalar oluşturulur. Sadece daireler değil doğalgaz kullanımı olan her yerde doğalgaz sayaçları devrededir. Hakkaniyetli bir şekilde doğalgaz tüketimini ölçmek için sayaçlar kullanılır. Sayaçlar tamamen otomatik olarak çalışır ve dışarıdan müdahale mümkün değildir.

Özellikleri

Doğalgaz sayaçlarımız tamamen yönetmeliğe uygun olarak üretilen ürünlerdir. Uygulamada en çok kullanılan sayaçlar körüklü sayaçtır. Bu doğalgaz sayacı içinde körük bulunur. Körük sayesinde doğalgaz kullanıldıkça ölçüm yapılır. Dairelerde kullanılan klasik sayaçlar bunlardır. Diğer ortamlar için daha gelişmiş sayaçlar da vardır. Doğalgaz sayacı ile herkesin gaz kullanımı hakkaniyetli bir şekilde ölçülecektir.

Kaliteli Ürünler

Doğalgaz sayaçlarının toptan ve perakende olarak satışını yapmaktayız. Sayaç takacağınız yere göre istediğiniz sayaç çeşidinden seçim yapabilirsiniz. Sayaçlar için ömürlük cihazlardır diyebiliriz. Doğalgaz sayacı kolay kolay arıza vermez. Arıza gibi durumları faturadan kolayca anlamak mümkündür. Dışarıdan müdahale edilmesi çoğu sayaç için mümkün olmaz. Bu da sayaca olan güvenilirliği arttıracaktır.