Doğalgaz Sobası

2018-06-05 09:24:59

Doğalgaz Sobası

Isınmak için iyi bir alternatif olan doğalgaz sobası eskiden kullanılan gaz sobalarına benzer. Ancak yakıt olarak doğalgaz kullanır. Sadece ısınma sağlar ve su ısıtma özelliği bulunmaz.

Özellikleri

Küçük ortamlarda ısınma amaçlı olarak çokça kullanılmaktadır. Kurulum maliyeti ve kullandığı yakıt az olduğu için oldukça tasarruflu ürünlerdir. Evde kirliliğe neden olmadığı gibi çevre kirliliğine de sebep olmaz. Kullanımı oldukça konforludur. Kombi gibi ısıtma sistemlerine göre çok daha ekonomiktir. Tek odalı ya da küçük yerler için oldukça avantajlı bir sistemdir. Eğer sizin de ihtiyaçlarınıza hitap ediyorsa doğalgaz sobası kullanabilirsiniz. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak size yetip yetmeyeceğini anlayabilirsiniz.

Kaliteli Sobalar

Doğalgaz sobaları kombi peteğini andıran ancak biraz daha iri bir görünüme sahiptir. Tek bir yere kurulup tüm mekanı ısıtabilecektir. Bu sobalar paslanmaz yapıdadır. Kombilerden daha uzun yıllar kullanımı mümkündür. Mekanizması çok daha basit olduğu için kullanımı kolay, ömür uzundur. Doğalgaz sobası ısı ayarı oldukça çeşitlidir. Sıcaklığı zevkinize göre ayarlamanız mümkün olur.