Havlupan

2018-06-07 10:22:17

Havlupan

Havlupan bir radyatör çeşididir. Genellikle banyo ve mutfaklarda tercih edilir. Az yer kaplaması, kullanışlı ve tasarruflu olması ile oldukça avantajlıdır. Malzeme olarak radyatörlerle aynı malzemeden imal edilirler.

Havlupan Kullanımı

Bu ürünün havlupan olarak anılmasının sebebi radyatörün bir nevi havluluk olarak kullanılabilmesidir. Üzeri yatay çubuklardan oluşan bir radyatördür. Bu çubukların üzerine havlu, bornoz vs asmak mümkündür. Bu sayede ıslak havlular hemen kuruyacaktır. Yer tasarrufu da sağlayacaktır.

Avantajları

Havlupan klasik radyatörlerden daha küçük ve incedir. Genelde dar olan banyolarda az yer kaplayacaktır. Ancak ısınma kapasitesi son derece yeterlidir. Küçük ama etkili denilebilir. Ayrıca bu radyatörler banyolarda çokça neme maruz kalacaktır. Bu durumda paslanma gibi ihtimaller aklınıza gelmesin. Paslanmaz malzemelerden üretilirler. Yıkayarak bile temizliğini yapmanız mümkündür.

Havlupan en çok beyaz renkte tercih edilir ancak renk seçenekleri mevcuttur. Krom kaplama olanları da mevcuttur. Tercihinize göre seçenekleriniz vardır. Tüm havlupan modellerimiz oldukça estetiktir. Kaliteli, kullanışlı ve ergonomik yapıları sayesinde her banyoda, mutfakta kendisine yer bulur.