Kelepçe Modelleri

2018-06-05 14:41:37

Kelepçe Modelleri

Kelepçe modelleri tesisatın her alanında kullanılmaktadır. Su, doğalgaz ya da elektrik tesisatı fark etmeksizin kelepçelere ihtiyaç duyulacaktır. Bir ustanın çantasında çeşitli özelliklerde çok sayıda kelepçe bulunur. Çünkü yapılan hemen her işte bu kelepçelere ihtiyaç vardır.

Kelepçe Kullanımı

Tesisat işleri esnasında borular esas unsurlardandır. Pek çok yer için boru çekilir ve bu borularla su, gaz vs ulaşımı sağlanır. Kelepçe modelleri de kullanım alanına göre değişkenlik gösterecektir. Kelepçeler genel hatları ile her iki kenarından sıkılabilen ürünlerdir. Boruları sıkmak ve sabitlemek için sıklıkla kullanılırlar.

Siyah ya da gümüşi renklerde kelepçelerin yanı sıra plastik kelepçeler de mevcuttur. Tüm bu çeşitlerin oldukça yaygın kullanım alanları mevcuttur.

Uygun Fiyatlar

Kelepçeler küçük, basit ancak olmazsa olmaz ürünlerdir. Tesisat işleri esnasında illa ki lazım olacaktır. Bu yüzden toptan alınmaya uygun ürünlerdir. Birim fiyatları oldukça ucuzdur. Firmamızca sunulan tüm kelepçeler son derece kaliteli ve dayanıklıdır. İhtiyaçlarınızı tam olarak görür. Kelepçe modelleri uygun fiyatları ile herkese hitap eder.