Kombi Seti

2018-06-05 15:00:08

Kombi Seti

Kombilerin kurulumunu yapmak ve bağlantılarını sağlamak için kombi seti içinde bulunan malzemelere ihtiyaç olur. Kombi kurulumu sırasında çeşitli ekipmanlar gerekecektir. Bağlantıyı sağlamak adına alet edavatın yanı sıra dirsek ya da vana gibi ürünler de gereklidir. Borular ile kombi arasında kurulacak olan bağlantı için Grekli olan tüm ihtiyaçları bu sette bulacaksınız.

Set İçeriği

Kombi seti kombi kurulumu için gerekli olan ürünleri içeren settir. Bu set ile bir kombinin kurulumu kolayca yapılabilir. Ancak yine de ek donanımlar ile montajı sağlamanız gereklidir. Eğer kombi tamir veya montaj gibi işlerle uğraşıyorsanız bu setler sizin için şarttır. Bir değil, çok sayıda kombi seti alarak işleri kolaylaştırabilirsiniz. Sette kurulum için gerekli olan her şey olacaktır. Setler ortalama 8 parçadır. Ancak ihtiyacınıza uygun olan seti seçebilirsiniz.

Firmamız tarafından sunulan tüm ürünler üstün kaliteye sahiptir. Kombilerde yaşanan herhangi bir sorun daha büyük zararlara yol açabilir. Bu yüzden kombi seti alırken kalite için tercihinizi bizden yana kullanmalısınız.