Koruge Boru

2018-06-11 08:38:06

Koruge Boru

Al-Tek Grup olarak özveri ve kaliteli prensiplerini unutmadan ürün yelpazemizde olan diğer ürün ise Koruge Boru. Konu dayanıklık ve uzun ömürlü olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Özellikle ürünlerimiz arasında olan boruların sağlamlığı bizim için oldukça önemli. Günümüzde en çok kullanılan borulardan birisi olan Koruge Boru en çok satan ürünlerimizden birisi.

Koruge Borunun Özellikleri

Koruge Boru, yüksek başınçlara karşı dayanıklı genellikle iç kısmından atık su veya kanalizasyon suyu geçmesi için üretittiğimiz bir borudur. 100Mm ila 700Mm arasında muflu ve contalı, 800Mm-2600Mm arasında spiral sarıma sahiptir.

Koruge Boru, yapı bakımından iç kısmı daha düz, dış kısmı ise dışardan oluşabilecek darbelere veya doğal afetlere karşı dayanıklı olması için tırtıklı üretiyoruz. Yuvarlak bir şekle sahip olan boru, dış kısmına alabileceği darbeyi neredeyse tamamen yok edecek bir yapıya sahiptir.

Boruların ekleme kısımları diğer kısımlara göre daha kolay hasar görebilir. Koruge Boru gibi diğer ürünlerimizde de memnuniyetiniz açısından elimizden geleni yapıyoruz. Son teknoloji ve kullandığımız malzemelerin kalitesi sayesinde, sizler sayesinde kazandığımız güveni kaybetmemek için elimizden geleni yapıyoruz.