Radyatör Vanası

2018-06-06 16:23:31

Radyatör Vanası

Radyatörünüzün vanası kullanmaktan aşındı, kırıldı ya da bozulduysa firmamızdan radyatörvanası temin edebilirsiniz. Kombi tesisatının en önemli ekipmanlarından olan radyatörleri açıp, kapatmak, sıcaklık ayarını düşürmek için vanalar kullanılır. Bu vanalar nispeten basit ürünlerdir ve zamanla sorun çıkarabilirler. Ancak hiç üzülmeyin kolayca değiştirebilirsiniz.

Vana Çeşitleri

Radyatörlerde genelde altta ve üstte olmak üzere iki vana vardır. Böylece petek sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Eğer vanayı sürekli kullanıyorsanız aşınma ya da yalama olabilir, bozulabilir. Hiç kullanmadığınız vana sıkışarak kullanmak istediğiniz zaman elinizde kalabilir. Bunlar olağan durumlardır ve hiç üzülmeyin. Çünkü radyatörvanası kolay bulunan ve ucuz bir üründür.

Vana Fiyatları

Radyatör vanası musluk vanasına benzer şekilde basit bir üründür. Bu sayede fiyatı da oldukça makuldür. Vana bozulursa bile panik olmanıza hiç gerek yoktur. Sitemizden hemen sipariş oluşturabilirsiniz. İsterseniz tekil olarak isterseniz de toptan sipariş verebilirsiniz. Bizimle iletişime gerçek bilgi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Böylece radyatör vanası ihtiyacınız netleşerek ihtiyacınıza en uygun olan ürünü alabileceksiniz.