Rögar

2018-06-13 10:28:40

Rögar

Rögarçeşitleri altyapı ve kanalizasyon için şarttır. Atık su giderleri ve tahliyesi için rögar hayati önem taşır. Bunlar her altyapı tesisatında olmazsa olan ürünlerdir. Kullanım alanalrı ve ihtiyaçlara göre çeşitli şekilleri vardır. Binalarda beton rögarlar kullanılırken park bahçe gibi alanlarda ise plastik rögarlar kullanılır. Siz de kullanım amacınıza göre çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Rögar Özellikleri

Rögarlar tesisattaki atık suların gitmesi için hayati önem taşıyan ekipmanlardır. Altyapıda sıklıkla kullanılırlar. Yapılardan başlayarak yollara kadar uzanan büyük bir sistemin en önemli parçalarındandır. Firmamızda sizler için pek çok çeşit sunulur. Rögar ve rögar kapağı gibi ürünlerin hepsi dayanıklı malzemelerden yapılır. Tesisatın arıza vermemesi ve düzgün çalışması için kalite şarttır. Bu sayede tesisat sizi yarı yolda bırakmaz ve yıllarca dayanır.

Plastik Rögar

Son yıllarda kullanıma alanı oldukça artan plastik rögar başta park bahçe olmak üzere pek çok yerde kullanılır. Her ihtiyaca uyum sağlaması açısından pek çok çeşidi mevcuttur. belirli ölçülere tıkılıp kalmanıza gerek kalmadan istediğiniz ölçülerde ürünler bulabilirsiniz. Plastik rögarçeşitleri sitemizde mevcuttur.