Serdivan Yapı Market

2018-06-09 08:59:39

Altek Grup firmamız ile 2005 yılından beri sizlere en iyi hizmeti vermeye açtığımız yeni açılan Serdivan Yapı Market şubemiz  ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerin güveniyle kazandığımız ivmeyi bugünlere kadar getirip her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Her geçen gün ürün yelpazemizi genişletirken, kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.

 

Bizler için en önemli unsurlardan birisi müşterilerimizle yakaldığımız karşılıklı güven. Sizler sayesinde yakaladığımız bu ivmeyle bayiliklerimizi genişletmeye devam ediyoruz. Büyük küçük demeden, şubelerimizi açmaya devam ediyoruz. Sakarya'da açtığımz Serdivan Yapı Market ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz ve bayiliklerimizi arttırarak büyümeye devam ediyoruz.

 

İlkelerimiz Neler ?

 

Al-Tek Grup olarak, sizlerin güvenini kazanmak ve yakaladığımız bu ivme sayesinde kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizi üretirken, malzemenin kalitesi, sağlamlığı ile sizlerin güvenini kaybetmemek için elimizden geleni yapıyoruz. Serdivan Yapı Market, gibi birçok şubemizde sizlerin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz dostluk ilişkileri ve ürün kalitesi ve gösterdiğimiz özen sayesinde sizlerin memnuniyetinin devam etmesi için eliizden geleni yapıyoruz.