Yangın Hidrofor Pompası

2018-06-07 10:10:45

Yangın Hidrofor Pompası

Yangın anında su sıkıntısı yaşamamak için yangın hidrofor pompası kullanmak gerekir. Hidrofor sayesinde suyun uzak noktalara bile ulaşması mümkündür. Su tankı içinde bulunan su hidrofordan verilen hava yardımıyla uzak noktalar bile tazyikle ulaşacaktır. Yangın esnasında bu en büyük ihtiyaçlardandır. Bu yüzden yangın sistemlerinde yangın hidroforpompası olmazsa olmazdır.

Yangın Hidrofor Pompası Nasıl Çalışır?

Yangın çıkması halinde hidroforlar devreye girer. Yangın halinde alevlere yaklaşmadan müdahale etmek gerekir. Bunun için suyun ilerilere tazyikle ulaşması şarttır. Böylece yangın söndürenler de riske girmeyecektir. İşte yangın hidroforpompası tazyikli su pompalama işi yapar.

Su tankının boyutuna göre, yangın sisteminin kurulduğu yapıya göre gibi kriterler baz alınarak yangın hidroforu seçilmelidir. Otomatik olarak çalışan bu sistemin çeşitleri vardır. Siz de ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Firmamızda yangın söndürme ekipmanları oldukça çeşitlidir. İhtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Firmamızdan bilgi alarak uygun ürünü seçme şansınız da vardır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sayesinde toptan olarak alışveriş yapabileceksiniz.